Hucuły

 

Sielec 22 czerwca 2013 - klacze

43 klacze: Obca-W, Odessa-W, Pasjonata-O, Okasta, Prażynka, Orka-Kur, Gruża, Omena, Opoka, Liga, Galera, Genewa, Pasterka, Wataszka, Padżerka, Niwa-Sonia, Polanka, Fifka, Funkia, Cisawa, Omega, Gapa, Willa-Kur, Oliwka, Naomi I, Grabina, Polatucha, Pesetka, Gejsza, Patka, Jagła, Jarka, K-Brzoza, Peluszka, W-Pola, Okowita, Olcha-W, Opończa, Wega, Mila, W-Finezja, Pyza, P-Smolna

Rudawka Rymanowska 23-25 sierpnia 2013 - zaprzęgi

Powożący: Damian Pelc (x2), Stanisław Stasiowski (x2), Adam Malmuk (x2), Bartłomiej Woźnica (x2), Tadeusz Rodzinka, Krzysztof Nosal, Mariusz Boruta (x2), Sławomir Tetich, Bernadeta Krzyżak, Bartłomiej Porębski

Rudawka Rymanowska 23-25 sierpnia 2013 - klacze cz. II

27 klaczy: Cisawa, Bahama, Ifa, Farunka, Letitia-O, Grabina, Pola, Polatucha, Patka, Jagła, Niwa, Czeremka, Orchidea-O, Leksja-O, K-Brzoza, Libra-BJ, Peluszka, W-Pola, O-Waluta, Walentynka, Fala, Okowita, Oliwka-W, Opończa, Wega, Mila, Prehyba

Odrzechowa 23 października 2013

5 ogierów czołowych: Zefirek, Weksel-O, Ważniak, Junior, Lotnik

Uznawanie ogierów huculskich 23-24 października 2013

5 ogierów w Odrzechowej: Wiwat-W, Arak-W, Literek-O, Przemo-O, Oscypek-O
9 ogierów w Gładyszowie: Wasyl-CBR, Wiec, Gracjan z Raju, Gal, Feniks, Sonar, Aaron, Czerteż, Jantarek

Rudawka Rymanowska 23-25 sierpnia 2013 - klacze

28 klaczy: Nara, Palisada-O, Figa, Gerta, Polisa-O, Okasta, Prażynka, Furora, Orka-Kur, Wisky, Gruża, Lena, Opoka, Liga, Forteca, S-Nadzieja, Wika, Genewa, Pamirka-Tabun, Padżerka, Lutnia, Batalia, Paulinka-O, Jagoda, Fifka, Jubka, S-Nuka, Funkia

Regietów 13-15 września 2013 - klacze

30 klaczy: Orka-Kur, Gruża, Lena, Werona, Liga, Forteca, Auna, Galera, Genewa, Pamirka-Tabun, Niwa-Sonia, Owa-Kur, Cisawa, Bahama, Willa-Kur, Oliwka, Pola, Polatucha, Pesetka, Patka, Jagła, Amfa, Fabrina, Peluszka, Litria, Fala, Okowita, Opończa, Wega, Prehyba

Regietów 13-15 września 2013 - ogiery i wałachy

8 ogierów: Wrzos-W, Wiśnicz, Bojko, Wieśniak, Ogień, Ozi, Lando-O, Otto
2 wałachy: Piątek, Wizjer

Kwiatek Połoniny (Ukraina) – 6-7 września 2013

3 ogiery: Hroby XV-10 Astor, Kiptar, Orlik
12 klaczy: Łastoczka, Kamelia, Boliwia, Kapejstra, Barwa, Monopolia, Kniaziwna, Pania, Bistrinia, Grudka, Kwitka, Margo
3 wałachy: Reproduktor, Berkut, Arkan

Rudawka Rymanowska 23-25 sierpnia 2013 - ogiery i wałachy

11 ogierów: Widok, Wrzos-W, Wiśnicz, Wieśniak, Ogień, Junior, Oficer, Lando-O, Poter, Orman, Otto
6 wałachów: Pin, Lokaj z Bacówki, Browar, Wizjer, Parkan, Neron

Boguszynek 31 sierpnia 2013

4 ogiery: Forest GM, Piątek, Jawor, Pako
22 klacze: Okrasa-W, Romantika z Sadyby, Karina z Sadyby, Perła, Planeta, K-Dolina z Sadyby, Kora z Sadyby, Witaminka, K-Celina, Porzeczka-Tabun, Tekila, Niwa-Sonia, Falenta-SM, Czyrna, Oliwka, Wola-SM, Cisna-SM, Calinka-Oliwka, Amfa, Fera, Kalinka-Julka, Penelopa

Nowa Łomnica 17 sierpnia 2013

3 ogiery: Wrzos-W, Pako, Poter
17 klaczy: Okasta, Prażynka, Orka-Kur, Wisky, K-Dolina z Sadyby, Pamirka-Tabun, Niwa-Sonia, Owa-Kur, Oliwka, Fabrina, Legenda, Litria, Nabraska, Waterka, Weneda, Palestyna, Prehyba
1 wałach: Witeź

Chmielewo 20-21 lipca 2013

5 ogierów: Wrzos-W, Wieśniak, Ozi, Lando-O, Poter
5 wałachów: Wichren, Cekin, Rekrut, Jesion, Pilot
30 klaczy: Pasja, Skałka, Jamajka, Ata, Prażynka, Karmen, Okasta, Werona, Wisky, Peluszka, Poly, Batalia, Auna, Liga, Pamirka-Tabun, Genewa, Olimpia, Piwonia, Ifa, Bahama, Poezja, Farunka, Funkia, Wata, Wirka, O-Waluta, K-Brzoza, Okowita, Olcha-W, Prehyba

Walny Zjazd HIF 05-07 lipca 2013

Gładyszów: ogiery: Nominał, Nasir, Jasyr oraz klacze: Fryga, Pesetka, Patka, Cisawa, Galera, Istria, Sobóka, Skawa
Wołosate: og. Nefryt, klacze: Figa, Niezapominajka, Giza, Alga-W, Arkona-W, Obietnica-W, Osika-W, Belka-W, og. Bielik-W, kl. Alaska-W

Sielec 22 czerwca 2013 - ogiery i wałachy

12 ogierów: Widok, Wrzos-W, Potencjał, Bojko, Wieśniak, Picasso, Ozi, Oficer, Poter, Wiwat, Orman, Otto
3 wałachy: Pin, Parys, Lokaj z Bacówki

Rudawka Rymanowska 24-26 sierpnia 2012 - klacze

38 klaczy: Jarzębina, Widia-O, Pianisima-O, Polonia-O, S-Nadzieja, Liga, Fiona, Genewa, Padżerka, Parada, Olimpia-O, Fifka, S-Nuka, Jurga, Cisawa, Walencja, Istria, Bahama, Preria, Azalia-W, Grabina, Polatucha, Pesetka, Patka, Oda-O, Suzi, Liza, Oliwka, Juma, O-Waluta, Lotka, Okowita, Orfea, Opończa, Ruta, Obawa, Antena, Willa-Kur

Hawłowice 7-8 lipca 2012 - klacze

38 klaczy: Linda, Lena, Wenirka, Olinka-O, Lolita-O, Liga, Alia, Genewa, Tajga, Fiona, Rutka, Olszynka, Omena, Fifka, Cisawa, Walencja, Istria, Azalia-W, Gazela, Nutella, Gniewka, Pesetka, Figa Oli, Patka, Jagła, Suzi, Juma, Lotka, Okowita, Oleśnica, Opończa, Ruta, Mila, Obawa, Antena, Wanta II, Ofelia-W, Polatucha

Antoniów 20 października 2012

10 klaczy: Szama, Czuszka, Pokachontas, Czerszla, Czantoria, Tatra, Czarnuszka, Cytra, Wiosenka i Tekila

Odrzechowa 17 października 2012

5 ogierów czołowych: Zefirek, Weksel-O, Junior, Ważniak i Lotnik

Uznawanie ogierów huculskich 17-19 października 2012

5 ogierów w Odrzechowej: Placido-O, Popis, Obeliks, Gizmo-O i Omar z Brzezia
8 ogierów w Gładyszowie: Nickson, Leśnik, Feniks, Lotus, Wołowiec, Szeptun, Jantarek i Judym
4 ogiery w Gnieźnie: Wezyr G, Korab, Wrzos-W i Kupidyn z Sadyby

Regietów 14-16 września 2012

7 ogierów: Potencjał, Pako, Wieśniak, Ogień, Ozi, Olgierd-O, Lupo
21 klaczy: Liga, Fiona, Genewa, Fifka, Cisawa, Istria, Ifa, Willa-Kur, Azalia-W, Grabina, Polatucha, Selma, Pesetka, Patka, Laguna-O, Suzi, Lotka, Okowita, Opończa, Obawa, Antena
4 wałachy: Lokaj z Bacówki, Wizjer, Neron, Głuszec
dodatkowo: og. Powiew, wał. Apis, og. Bojko, wał. Lazuryt, kl. Czuha, kl. Juma

Rudawka Rymanowska 25-26 sierpnia 2012

9 ogierów: Alex, Lawin, Potencjał, Bojko, Wieśniak, Junior, Olgierd-O, Miluś i Prymus
7 wałachów: Browar, Psikus-O, Boogie J, Parkan, Neron, Głuszec i Generał

Boguszynek 1 września 2012

5 ogierów: Piątek, Wrzos-W, Kupidyn z Sadyby, Pako i Lupo
14 klaczy: Kamelia z Sadyby, Pola, Oleńka, Karina z Sadyby, Lidia, P-Raba, Pianola, Wilga, Prehyba, Calinka-Oliwka, Alentina, Carynka z Sadyby, Polifonia i Jamajka

Rzeszotary 4 sierpnia 2012

10 ogierów: Potencjał, Wieśniak, Wars, Ogień, Ozi, Jasień, Poter, Otto, Paw z Izb i Kastor z Sadyby
19 klaczy: Ptysia, Wiwiana, Westalka z Brzezia, Genewa, Patataj, Orunia z Brzezia, Libuszka, Pretoria, Jurga, Aloma, Grabina, Polatucha, Pesetka, P-Raba, Fiona, Amfa, Lotka, Okowita, Wanta II
4 wałachy: Legion, Lider, Bajo, Głuszec

Chmielewo 21 lipca 2012

1 ogier: Miluś
21 klaczy: Sara, Amazonka, Poly, Niwa-Sonia, Ifa, Palba, Farunka, Bogatka, Figa Oli, Soja ze Ślepowron, Wisłoka, Wrotka, Połonina, Selma, Suzi, Orsina, Amfa, Prymula, O-Waluta, Lulka-Hroby XII-13, Prehyba
3 wałachy: Wichren, Cekin, Jesion

Hawłowice 7-8 lipca 2012 - ogiery i wałachy

10 ogierów: Widok, Alex, Amand, Lawin, Wieśniak, Ogień, Olgierd-O, Prymus, Otto i Powiew
4 wałachy: Browar, Wizjer, Głuszec i Neron

Kocioł 13 stycznia 2012

ogier czołowy Wawel

Rudawka Rymanowska 26-28 sierpnia 2011

9 ogierów: Zawilec, Zefirek, Cedr, Ozi, Wiraż, Hasan z Sadyby, Lando-O, Prymus, Otto
46 klaczy: Alia, Norwegia, Wenis, Winnica-O, Gloria-O, Oktawia-O, Wideta-O, Jagoda, Fifka, S-Nuka, Ochota, Walencja, Istria, Wanessa, Algieria-W, Wenezuela-O, Azalia-W, Lena-W, Gazela, Grabina, Grudka, Selma, Jagła, Wichura-O, Oda-O, Laguna-O, Suzi, Olka, Z-Wisa, Wisenna, Oliwka, Obnoga-W, Orchidea-O, Gracja, W-Pola, Juma, Niezapominajka, Fala, Pacta, Biela, Okowita, Oleśnica, Westfalia, Wega, Roma, Prehyba
6 wałachów: Lokaj z Bacówki, Browar, Wizjer, Wonderful, Generał, Neron

Odrzechowa 13 października 2011

5 ogierów czołowych: Zefirek, Weksel-O, Ważniak, Junior, Lotnik

Uznawanie ogierów huculskich 12-14 października 2011

5 ogierów w Sielcu: Atos, Piarg-Tabun, Swen, Wawel, Pako
8 ogierów w Odrzechowej: Alex, Lir-O, Widok, Walenrod-O, Lawin, Amand, Wrzos-W, Alf-W
5 ogierów w Gładyszowie: Progres, Bogacz, Witos, Lotus, Wiśnicz

Boguszynek 3 września 2011

25 klaczy: Nowina, Wichura, Luna, Luba, Prima, Akra, Granda, Rugia, Pretoria, Willa-Kur, Wrotka, Selma, Oliwka, Calinka-Oliwka, Balladyna-SM, Fera, Prymulka, Rajka, Carynka z Sadyby, Kalinka (Julka), Werwa, Jamajka, Okowita, Polifonia, Prehyba

Chmielewo 20 sierpnia 2011

1 ogier: Miluś
15 klaczy: Afazja, Wisełka, Stokrotka, Perła, Pineska, Farunka, Suzi, Selma, Olka, Fifka, Okowita, Wróblica, Prehyba, Wanta II, Jagła
1 wałach: Jesion

Nowa Łomnica 12-13 sierpnia 2011

19 klaczy: Larinta, Amaronia, Passoa, Oliwka, Wrotka, Padma, Cynia, Sówka, Niemcia, Fabrina, Legenda, Cyganka, Litria, Ofelia, Wirchnia, Jeżynka, Fregata, Orfa, Borka

Plecka Dąbrowa 23 lipca 2011 - cz II

7 ogierów: Pako, Jawor, Bogacz, Junior, Hasan z Sadyby, From, Powiew
12 klaczy: Forteca, Padwa, Lena, Iskierka, Fraszka, Wataha, Pokusa, Granda, Prima-O, Farunka, Witka, Pesetka
3 wałachy: Pikador, Panczo, Jesion

Plecka Dąbrowa 23 lipca 2011 - cz I

7 ogierów: Pako, Jawor, Bogacz, Junior, Hasan z Sadyby, From, Powiew
28 klaczy: Forteca, Padwa, Lena, Iskierka, Fraszka, Wataha, Pokusa, Granda, Prima-O, Farunka, Witka, Pesetka, Z-Wisa, Wisełka, Adara, Opoka, Olka, Pasja z Izb, O-Waluta, Palma-O, Wróblica, Nike-Tabun, Jagienka, Lola, Ismena, Pralinka, Otella, Pokusa
3 wałachy: Pikador, Panczo, Jesion

Hawłowice 10 lipca 2011

8 ogierów: Oficer, Lando-O, Picasso, Cedr, Prymus, Olgierd-O, Otto, Weksel-O
13 klaczy: Fifka, Walencja, Pesetka, Oleśnica, Jagła, Wenus-O, Wanta II, Laguna-O, Wataha, Pralinka, Wetlinka, Jokasta, Wega
2 wałachy: Browar, Wizjer

Klikowa 4-5 czerwca 2011

4 ogierki: Rabarbar, Obelisk, Widok, Baster
10 klaczek: Belmonda, Opara, Furora z Raju, Serbia, Arizona, Omena, Forteca, Genewa, Padwa, Padżerka
dodatkowo: Oleśnica

Uznawanie ogierów huculskich 12-15 października 2010

7 ogierów w Starogardzie Gdańskim: Asan, Opal, Nokaut z Karwii, Garden, Neptun, Gejzer, Jawor
8 ogierów w Sielcu: Amant-W, Globtroter, Picasso, Bachus, Potencjał, Zefirek, Wulkan, Piarg-Tabun
10 ogierów w Odrzechowej: Grom, Wonderful, Wieśniak, Lobo-O, Leniwiec, Weksel-O, Lotny, Olek, Lawin, Junior
7 ogierów w Gładyszowie: Zawilec, Bojko, Bogacz, Santor, San, Zwiastun, Nurt